Menu
Klient hurtowy
Klient detaliczny

O firmie

MIDAN II

„MIDAN II” to firma odzieżowa założona w 1993r. Specjalizujemy się w produkcji kurtek damskich w rozmiarach 38-56. W asortymencie posiadamy kurtki na co dzień jak i od święta. Nasze kurtki są najwyższej jakości, a kolekcje odzwierciedlają najnowsze trendy mody. Ponad 20-to letnie doświadczenie w produkcji kurtek, zaowocowało bogatym asortymentem modeli. Staramy się ubierać kobiety w różnym wieku i o różnej sylwetce, ale zawsze z duchem czasu. Jakość naszych kurtek połączona jest z wygodą i elegancją. Klienci bardzo cenią sobie możliwość nabycia większych rozmiarów w modnych fasonach. Dzięki tym atutom posiadamy szerokie grono odbiorców zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju.

Podstawowym celem działania naszej firmy jest zadowolenie klientów z użytkowania, oraz wyglądu naszych kurtek. W naszych kolekcjach stawiamy na tkaniny najwyższej jakości, wygodny krój i atrakcyjną cenę. Dodatki do wyrobu, takie jak napy czy zamki, mają być funkcjonalne, a przede wszystkim, bez awaryjne. Kurtki szyjemy również na zamówienie kontrahenta.

Dziękujemy za wizytę na naszej stronie i zapraszamy na stoisko firmowe do Centrum Handlowego Ptak w Rzgowie, koło Łodzi, Pasaż Wschodni 43X. Klienci hurtowi zawsze mogą liczyć na profesjonalną pomoc w doborze towaru do swoich sklepów. Klienci indywidualni również są zawsze mile widziani. Przy tym zabieganiu po Centrum Handlowym, na naszych klientów, na stoisku zawsze czeka pyszna i gorąca kawa. Serdecznie zapraszamy!

Działamy na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat